Advertisements
Tech

Modeli i ri i Surface Laptop

170502125142-microsoft-surface-laptop-image-1024x576

Microsoft ka debutuar në heshtje me modelin e ri të laptopit Surface Laptop, të cilin e ofron në katër ngjyra dhe opsione të Intel Core m3, Intel Core i5 or Core i7 me 16GB RAM dhe deri në 1TB memorie.

Ky model i Surface do të jetë pak më i lirë dhe fillon prej 799 dollarëve, përkatësisht variantin me Intel Core m3 CPU me 4GB RAM dhe 128GB memorie. Modeli i kaluar bazik i Surface fillonte prej 999 dollarëve.

Advertisements

0 comments on “Modeli i ri i Surface Laptop

Leave a Reply

%d bloggers like this: